BMS
ĒKU VADĪBAS SISTĒMAS
Ietaupa Jūsu Enerģiju
Ietaupa Jūsu Laiku
Ietaupa Jūsu Naudu

Profesionāļi ēku vadības sistēmu automatizācijas jomā (BMS)

Kompānija AK Projekts tika dibināta ar speciālu nolūku piegādāt iekārtas un sniegt pakalpojumus ēku vadības sistēmu automatizācijā. Kolektīva kodolu sastāda darbinieki, kuriem ir daudzgadīga pieredze ēku un citu dažādas nozīmes būvju inženiersistēmu montāžas un palaišanas-regulēšanas darbu veikšanā. Tādējādi AK Projekts kolektīvam ir ievērojama pieredze inženiertehniskā jomā.

Mēs pievēršam lielu uzmanību kvalitātei un mūsu piegādājamo iekārtu spējai ilgus gadus saglabāt uzdotās ekspluatācijas īpašības. Bez tehniskās dokumentācijas standarta pakas montāžai un ekspluatācijai, iekārtai ir jābūt atbilstošiem kvalitātes sertifikātiem. Tāpēc mēs cenšamies tieši sadarboties ar labākajiem ražotājiem, uzturot pastāvīgu kontaktu. Kompānijas speciālisti apmeklē regulārus kvalifikācijas celšanas kursus partneru apmācību centros, lai maksimāli izmantotu visu ražotāju piedāvāto iekārtu spektru.

Svarīgs AK Projekts raksturojums – darbinieku profesionālisms. Kompānijas inženiertehniskā personāla līmenis garantē mūsu klientiem optimālu iekārtu izvēli un izdevīgus cenu risinājumus.