BMS
ĒKU VADĪBAS SISTĒMAS
Ietaupa Jūsu Enerģiju
Ietaupa Jūsu Laiku
Ietaupa Jūsu Naudu

Johnson Controls – inovācijas tehnoloģijas BMS jomā

Johnson Controls, Inc. ir divi virzieni: abcs_logoēku vadības sistēmas (BMS, Building Management Systems) un iekārtas autorūpniecībai. Kompānijā strādā 90 tūkstoši darbinieku. Šobrīd Johnson Controls pārdošanas apjoms sastāda apmēram 30 miljardus ASV dolāru gadā. Kopš 1885. gada Johnson Controls ir līderis apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ražošanā.

Kompānija Johnson Controls ražo visus devēju un regulatoru tipus, gan elektroniskos, gan pneimatiskos, gan elektromehāniskos. Būdama par vienu no ēku vadības pionierēm, kompānija arī tagad ieņem līderpozīcijas šajā jomā. Kompānijas inovāciju aktīvā minidators JC80, lai veiktu centralizēto kontroli un ēku vadību (1972. gads), minidators JC85, lai kontrolētu inženiersistēmas BMS sastāvā (1980. gadi), atvērts datu pārraides protokols, lai apvienotu dažādu ražotāju iekārtas (1990. gadi).

Johnson Controls katalogā ir vairāki desmiti tūkstošu izstrādājumu, kas ļauj atrast efektīvu risinājumu visos gadījumos. Pirmrindas tempiem attīstās ēku ekspluatācijas, programmas vadības un pneimatisko sistēmu virziens. Johnson Controls ir milzīga unikāla darba pieredze ar tādiem objektiem, kā skolas, slimnīcas, viesnīcas un citas dažādas nozīmes ēkas.  Kompānijas produkcijai ir visilgstošākā garantija analogu vidū – 3 gadi.