BMS
ĒKU VADĪBAS SISTĒMAS
Ietaupa Jūsu Enerģiju
Ietaupa Jūsu Laiku
Ietaupa Jūsu Naudu

Honeywell siltummezglu un apkures radiatoru kontrolleri

AK Projekts piedāvā brīvi programmējamos ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu Honeywell kontrollerus par pieejamām cenām. Ierīcēm ir tīklveida struktūra, kas nodrošina attālinātu vadību un dispečerizāciju.honeywell_smile

Honeywell kontrolleri ir telpu atdzesēšanas un apkures vadības universāls līdzeklis. Palaišanu- regulēšanu un sistēmu izmantošanu padara vienkāršāku iepriekš ievadītie parametri. Vadības modulim ir ērts interfeiss.

Kontrolleru īpatnības priekš karsta ūdens apgādes, ventilācijas sistēmām, kas izmanto Honeywell vārstus:

  • 2-3 pozīciju piedziņu tiešais pieslēgums;
  • diskrēto ieeju esamība: ugunsdrošības trauksmes signāla ienākšana, kondensācijas sensors, klātbūtnes sensors, logu kontakts;
  • iekārtu aizsardzība ar laika aiztures un ierobežotāju palīdzību;
  • liela vārstu un piedziņu skaita atbalsts;
  • elektrosildītāju un līdz 3 pakāpēm ventilatora tieša pieslēgšana;
  • kompaktums.

Honeywell kontrolleru izmantošana ļauj paātrināt projektēšanas un montāžas darbus un dažādu sistēmu palaišanu un regulēšanu.

Honeywell kontrolleri, darba shēma un iestatīšana.

Honeywell  kontrolleri tiek izmantoti apkures, boileru sistēmu vadībai. Ērts interfeiss ļauj operatīvi nolasīt datus un saņemt ziņas par visas sistēmas stāvokli.

Kontrolleri tiek uzstādīti specialos paneļos ekspluatācijas ērtībai un drošībai. Visiem šī veida aparātiem var pieslēgt ārējo vadības bloku ar temperatūras devēja opciju. Šis elements ļauj automātiski koriģēt temperatūras grafiku izvēlētajam kontūrām un noteikt uzdotās temperatūras uzstādīšanas laiku konkrētā telpā.

Ierīcei ir raksturīgi speciālistu darbam ērta izpildīšana, saprotami apzīmējumi un citas īpatnības, kuras sekmē efektivitātes celšanu un iekārtas uzstādīšanas un apkalpošanas ātrumu.